Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Jak nakupovat

OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO NÁKUP VÍNA PŘES INTERNET

Po odeslání Vaší objednávky Vám zašleme potvrzení o jejím přijetí a do týdne budete mít objednávku na místě určení. Zboží Vám bude podle objemu objednávky odesláno obratem, nejdéle však do týdne. Dle zvolené přepravní služby je pak třeba počítat 1 - 3 dny na samotnou přepravu.

Jsme zde pro Vás, a proto pokud budete v časové tísni a budete zboží potřebovat v určitý termín, poznačte tuto skutečnost do poznámky a my se Vám všemi dostupnými prostředky budeme snažit vyhovět.

Klidně nám i zavolejte nebo napište email, nechcete-li využít objednávku prostřednictvím eshopu.

Tel. 519 510 368 nebo 777 922 600, email:info@vinarskeprogramy.cz

 

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Aby pro vás bylo nakupování opravdu bezrizikové, dodržujeme zásadu "Záruka vrácení peněz". Je nám jasné, že nemáte možnost si zboží námi nabízené předem prohlédnout. Můžete se zmýlit a můžete tak obdržet zboží, které skutečně naprosto nevyužijete. Jestliže zjistíte bezprostředně po obdržení zboží, že vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost ji bez uvedení důvodu vrátit a budou vám neprodleně zpět zaslány peníze (ať již bankovním převodem nebo složenkou).

Podmínkou vrácení peněz je:
1) Zboží musí být naprosto neporušené, v originálním neporušeném obalu, dobře zabalené, schopné dalšího prodeje

2) Zákazník musí odeslat zásilku do 14 dnů od obdržení zboží

3) Ve vracené zásilce musí být vložena kopie útržku z dobírkové nebo balíkové složenky.

4) Jsou vráceny pouze peníze za zboží, nikoli poštovné a balné. Zboží zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou, dobírkou nebude přijata.


Vracené zboží zasílejte na adresu:
Vinařské centrum Mikulov, Náměstí 11, 692 01 Mikulov

Důležité upozornění:
Informujte nás prosím i v případech, že obdržíte poškozenou zásilku. Bohužel nemůžeme za bezchybné doručení ručit, ale i těmito reklamacemi se zabýváme.
Viz kapitola: Reklamace služeb přepravní společnosti.

 

REKLAMAČNÍ ŘÁD
Kupující je povinen zboží dodané prodávajícím prohlédnout bez zbytečného odkladu a o zjištěných vadách do 3 dnů informovat prodávajícího. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně (e-mailem) ve lhůtě do 3 dnů od převzetí zboží. V písemném oznámení musí kupující uvést zjištěné vady, tj. musí uvést o jaké vady se jedná a jak se projevují. Písemné oznámení o zjištěných vadách uplatňuje kupující v místě sídla prodávajícího:
 

Vinařské centrum Mikulov
Náměstí 11
692 01 Mikulov
Tel.: +420 519 510 368
E-mail: info@vinarskeprogramy.cz

2. K reklamaci je nutné ve všech případech předložit kopii faktury a doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.

3. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

4. Prodávající se zavazuje informovat zákazníka nejpozději do tří dnů od obdržení reklamace, o postupu a vyřízení.

Reklamace služeb přepravní společnosti

Vážení zákazníci, naše zboží k Vám putuje prostřednictvím přepravních společnosti PPL, kterou jsme pro vás vybrali s ohledem nejen na cenu, ale i na kvalitu služeb. Přesto se může stát, že k vám přijde zásilka poškozená. Nechceme však, aby vám případné potíže s doručením znepříjemnili nákup v našem obchodě. Řiďte se proto následujícími pokyny:

1) Zásilku si prosím vždy prohlédněte před doručovatelem.

2) V případě poškození obalu (pomačkaný, roztrhaný, rozmočený...) ihned s doručovatelem sepište protokol o poškození zásilky - tento pak pro nás bude podkladem pro vyřízení reklamace.

3) Nenechejte se doručovatelem přesvědčovat, že zásilka není dobře zajištěná. Aby k vám zboží přišlo v pořádku, balíme je velmi pečlivě.

4) Jakékoliv služby s přepravní společností jsme připraveni řešit, potřebujeme však vaši spolupráci. V případě problému nás proto prosím písemně (dopisem, faxem nebo e-mailem) kontaktujte do tří dnů na adrese:


Vinařské centrum Mikulov, Náměstí 11, 692 01 Mikulov
Telefon: +420 519 510 368
E-mail: info@vinarskeprogramy.cz
 

OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Jak dodržujeme vaše soukromí?
Respektujeme vaše soukromí, ale abychom vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím. Přečtěte si prosím podrobnosti dále v tomto dokumentu.

Údaje, které zadáváte při objednávce
Jako zákazník musíte při vaší objednávce uvést následující údaje. Jste-li fyzická osoba, jsou to:


- Jméno a příjmení
- Úplnou poštovní adresu
- Adresu elektronické pošty
- Alespoň jeden telefonický kontakt

Tyto informace jsou nezbytné pro vaši identifikaci jako kupujícího. Používáme je k realizaci a zaúčtování vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s Vámi.

Požadujete-li doručování objednávek na jinou adresu, než je výše uvedená, můžete uvést ještě alternativní adresu dodání.

Nakupujete-li zboží jako právnická osoba musíte uvést také následující údaje o firmě:

- Jméno firmy
- Sídlo
- Telefon
- Fax
- E-mail
- IČO
- DIČ
- Bankovní spojení

Tyto údaje nám umožní provést nezbytné účetní operace, vyhotovit daňový doklad obvykle vyžadovaný oběma stranami, popřípadě identifikovat vaši platbu učiněnou bankovním převodem. Zaručujeme Vám, že údaje nepředáme nikomu dalšímu a slouží pouze pro potřebu úspěšného vyřízení obchodní transakce.

Vážíme si vaší důvěry a chráníme Vaše soukromá data před zneužitím

Váš souhlas
Používáním internetového obchodu firmy VINAŘSKÉ CENTRUM MIKULOV souhlasíte s používáním informací o vás a vašich nákupech.

 


 

Nahoru